מסך ירוק לאירועים 

Green screen XL - 1
Green screen XL - 1

מסך ירוק מחיר
מסך ירוק מחיר

אולפן ירוק
אולפן ירוק

Green screen XL - 1
Green screen XL - 1

1/11

מסך ירוק לאירועים

היום אפשר להרגיש כוכבי קולנוע בכל אירוע. באמצעות צילום מסך ירוק, ניתן להצטלם כמעט עם כל רקע שתרצו. אנו משתמשים בטכנולוגיית מסך ירוק מתקדמת באפשרותה ניתנת לכל אורח בחירת הרקע איתו הוא רוצה להצטלם. התוצאה: תמונות צבעוניות, מרשימות ומיוחדות המהוות מזכרת ייחודית ובלתי נשכחת מהאירוע שלכם.

מסך ירוק  - מה זה ?

צילום מסך ירוק הוא למעשה מיני סטודיו נייד מתקדם וחדשני. את הסטודיו מקימים במקום בו מתקיים האירוע, באזור ייחודי לכך. המצולם מצטלם כשמאחוריו רקע ירוק, אותו ניתן לשנות בעת עריכת התמונה ברקעים שונים.

מלבד הרקע המשתנה, ניתנת לאורח האפשרות גם להתחפש ולהשתעשע. בעמדת הסטודיו קיימים מגוון אביזרים כגון סוגים שונים של משקפיים, צעיפים, כובעים, פיאות, שרשראות ועוד, אשר יכולים להפוך את הצילום לחוויה מדליקה ומשעשעת.

את האורחים מצלם צלם מקצועי בעזרת ציוד משוכלל ומתקדם, על רקע הבד, כאשר האורח יכול לבחור אם להצטלם ביחד עם אביזרים או לא. לאחר הצילום, בוחר האורח את הרקע מתוך מגוון הרקעים הקיימים, ותוך דקות ספורות לזכות במזכרת מיוחדת במינה.

אולפן ירוק

חוויות הצילום באולפן ירוק מאפשרת החלפה של אין ספור רקעים, המסודרים על פי תחומים או נושאים כמו: אורני – עירוני, טבע פראי, אתרים ידועים במדינות שונות, אנימציות, דמויות מוכרות וידוענים, מקומות רחוקים (כמו אנטרקטיקה) וכד'. החוויה של להרגיש, ולו לרגע אחד, במקום אחר, אקזוטי ורחוק, יכול לשדרג את החוויה עבור האורחים שלכם באירוע. גם באירוע עסקי ורציני, השימוש בעמדת מסך ירוק יכול לתבל מעט את האירוע ולשדרג את המיתוג שלכם.

מזכרת ייחודית ודרך שיווקית

צילום מסך ירוק נותן לכם את ההזדמנות להעניק לאורחים, ללקוחות ולשותפים שלכם מזכרת ייחודית מהאירוע, כך שיהפוך לאירוע בלתי נשכח. התמונות מודפסות על גבי מגנטים מחומרים איכותיים ומתקדמים ונשארים לאורך זמן: לא דוהים ולא מתקלפים. ערך מוסף בצילום עם מסך ירוק הוא גם עבורכם – אתם ממתגים ומשווקים את המותג שלכם גם בקרב הלקוחות והאורחים שלכם, אבל גם הלאה, לחברים ולשותפים של האורחים שלכם שיראו את המגנטים המיוחדים והמרשימים שהם קיבלו באירוע שלכם.

לשתף.. לשתף.. לשתף..

כיום, בעידן הרשתות החברתיות, שיתוף חיובי הוא פרסום לכל דבר. לכן, חשיבות השיתוף במסך ירוק חשובה מאד לפרסום שלכם בעתיד, ופעמים רבות, חשובה אף יותר מכל קמפיין שתשלמו עליו. חשוב מאד לדעת כי ככל שהשיתוף אותנטי וקרוב יותר לזמן התרחשותו, כן קיימת תחושה של עכשוויות וחדשנות בקרב האורחים וחבריהם של האורחים המקבלים את השיתוף אצלם ברשת החברתית.

נשמח לענות על כל שאלה \ פנייה.  לרשותכם מספר דרכי התקשרות:

 נייד : 052-666-3737וואטסאפ: קישור לשליחה | דוא"ל: קישור לשליחה

שיתוף ברשתות החברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ, דוא"ל, הודעת טקסט, סריקת בר-קוד ועוד..

ניתן להכין מסגרות עם לוגו, להחליף רקעים בזמן אמת לפי בחירת הלקוח

24 שעות היממה

מיקום בפנים ובחוץ

תפעול העמדה

אנשי צוות : 2 אנשים

מקור אנרגיה : נקודת חשמל

מידות : 4 מטר על 4 מטר

מיתוג ושיווק

מיקום מומלץ